O FIRMĚ

Historie 

 
Vážení zákazníci a obchodní přátelé, dovolte mi, abych Vám na naší webové prezentaci představila firmu provozující stavebniny Degast Moravia s.r.o. Naše firma vznikla v roce 2007 v Ostravě s primárním zaměřením na prodej stavebních materiálů HSV,PSV.  Již od samého počátku se snažíme našim obchodním partnerům nabízet nejen kvalitní stavební materiály, ale také poradenství a technický servis. Velký zájem našich zákazníků nás přiměl k rozšíření služeb o zprostředkování projektové dokumentace a realizace staveb.

 

Současnost

 

O tom, že jsme firmou dynamickou svědčí i skutečnost, že  narůstá počet spokojených zákazníků našich stavebnin nejen z oblasti Novojičínska, ale z celého území České republiky. Pro stavebniny Degast Moravia s.r.o. je základní prioritou plné uspokojení požadavků, potřeb a očekávání zákazníků. Jedním z hlavních cílů při naplňování této priority je uplatňování, trvalé udržování, rozvíjení a zlepšování systému. Pevně věřím, že našim spokojeným obchodním partnerem se můžete stát i Vy nebo Vaše firma a těšíme se na budoucí spolupráci.

Detaily o prodejně

 

Vize do budoucna


Vizí společnosti Degast Moravia s.r.o. je být spolehlivým a silným partnerem na trhu se stavebními materiály. Jsme přesvědčeni, že naši vizi můžeme naplnit jen s pomocí našich partnerů. Vždy budeme usilovat o racionální a systémové řešení stavebních potřeb našich zákazníků. Našimi kroky se snažíme napomáhat prosazovat moderní stavební technologie. Rychlým záváděním nových produktů s menšími materiálovými a energetickými nároky na výrobu chceme přispívat k udržení trvale udržitelného rozvoje ve stavebnictví. Chceme, aby spolupráce s našimi zákazníky byla oboustranným obohacením. Jsme si vědomi, že jen na základě dialogu s našimi zákazníky můžeme naše služby nadále zlepšovat a vytvořit tak dlouhodobé a stabilní partnerství.

 Vizualizace vize do budoucna

 

Vladimír Seifert , Marek Kramoliš
jednatelé společnosti